Конференція з філософії творчості була започаткована професором Борисом Володимировичем Новіковим і вперше проведена кафедрою філософії у 1989 році.
Конференцію відкрили вітальним словом від імені адміністрації КПІ імені Ігоря Сікорського та факультету соціології і права заступник декана Юрій Перга та завідувач кафедри філософії Роман Богачев. Також учасників привітали директор департаменту соціального розвитку та ветеранської політики Київської обласної військової адміністрації Ігор Мещан та голова виконавчого комітету Громадської спілки «Всеукраїнське обʼєднання надавачів соціальних і реабілітаційних послуг» Микола Кутафʼєв.
Пленарне засідання розпочалося з доповіді професора, д.філос.н, професора кафедри теоретичної та практичної філософії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Михайла Бойченка на тему «Філософська експертиза як соціальна технологія». Також на пленарному засіданні виступили професорка Олександра Рубанець, здобувачка та викладачка кафедри філософії Ната Вайнілович, гість з Будапештського університету технологій та економіки (Угорщина), професор Mihály HÉDER виступив з доповіддю на тему «AI CREATIVITY AS MARKET DISRUPTION AND THE RE- VALUATION OF ATTENTI» , доцентка Юлія Стребкова презентувала дослідження жіночого гумору в мемах, також виступила викладачка Наталія Денисенко, професорка Людмила Петришин з Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, про формування креативного мислення соціальних працівників розказала Наталія Тимошенко, гості з Криворізького державного педагогічного університету Андрій Абдула та Галина Балута презентували проект розвитку естетичного інтелекту в освітній практиці, професор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Володимир Корнєєв розповів про роль шахів в розвитку когнітивних здібностей, професорська Сумського державного університету Олена Купенко розказала про підготовку здобувачів ОП «Соціальна робота» до професійно-творчої діяльності. Модерувала пленарне засідання професорка Лариса Кальченко.
В другій частині роботи конференції паралельно працювали Секція молодих вчених, яку вела викладачка Ольга Боковець та Секція науково-педагогічних працівників, яку модерували Андрій Самарський та Лариса Кальченко.
Другий день конференції був присвячений науково-творчій лабораторії. В першому блоці Ната Вайнілович провела емоційно насичений майстер-клас «Година слухання», на якому учасники мали можливість долучитися до наративних практик, як способу розвитку емпатії, через особисті історії та узагальнення індивідуального досвіду в цілісну картину спільних образів та смислів. В другому блоці Зося Кайс та здобувачі третього рівня навчання презентували проект Філософського консультування як практики допомоги через раціональний діалог. Здобувачка Олександра Шиць та Зося Кайс відтворили коментовану демонстрацію філософської консультації та провели експрес консультаційну сесію-діалог з запрошеною гостею на тему її особистого запиту. Третій блок творчої лабораторії присвятили круглому столу «Відновлення та оновлення в умовах війни та повоєнного стану», на якому Олексій Карачинський презентував доповідь «Втома від війни: причини та профілактика», а всі учасники взяли участь в дискусії щодо створення екологічного та компетентного для допомоги військовим та цивільним, а також різним групам населення в повоєнній реабілітації, переживанні травматичного досвіду війни та втрат, відновленню та ресоціалізації.