24 лютого, відбулася лекція на тему: “Інтеграція внутрішньопереміщених осіб в приймаючу громаду
СССМ кластер від ООН – інновація в українському суспільстві та довгострокове рішення (на прикладі громадських проєктів у Рівненській області)”, яку відвідали студенти спеціальності 231 Соціальна робота.
Лектор – Анастасія Гребеневич – соціальний працівник по роботі з громадами та МКП (Community Outreach Worker), Благодійна організація «Благодійний фонд “Рокада”», Виконавчий партнер Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, поділилися своїм практичним досвідом підготовки та впровадження соціальних проектів.
![](https://philosophy.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-24_16-30-46-1024x504.jpg)
Зокрема, під час зустрічі Анастасія розповіла про успішні практики реалізації соціальних проектів, особливості співпраці між організаціями-донорами та бенефіціарами, специфіку роботи над аплікаційної формою (заявою) проекту, а також звернула увагу на типові помилки при написанні проектів.
![](https://philosophy.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-24_16-30-47-1024x556.jpg)
На думку лектора, секрет успіху у роботі над проектами можна описати так: “ПРАВИЛЬНА людина, яка звернулася до ПРАВИЛЬНОГО донора за ПРАВИЛЬНОЮ сумою в ПРАВИЛЬНИЙ час в ПРАВИЛЬНИЙ спосіб із ПРАВИЛЬНИМ запитом!”
![](https://philosophy.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-24_16-30-47-3-1024x572.jpg)
Такий формат взаємодії є цінним й важливим для студентів, адже реалізує основний принцип навчання – зв’язок теорії з практикою!
![](https://philosophy.kpi.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-24_16-30-47-2-1024x528.jpg)