231 Соціальна робота

Освітня програма «Міжнародні соціальні проекти та волонтерська діяльність» орієнтована на високопродуктивних фахівців соціальної служби, здатних вирішувати складні завдання та вирішувати проблеми у соціальній сфері, сприяють підвищенню соціального добробуту населення, особистісному та масовому розвитку, соціальному захисту та спрямовані на найбільш вразливі соціальні верстви.

Соціальний працівник здатний виконувати повний набір основ soft skills, які легко використовувати в кількох сферах, не звужуючи їх у засобах професійної спеціалізації: емоційна та цифрова обізнаність, критичне та екологічне мислення – ключові інструменти соціального працівника. А саме, вони входять в топ-список найневідкладніших навичок до 2030 року – як було сказано – на економічному форумі в Давосі в 2017 році.

Цю професію слід розглядати як широко поширену навичку, постійно затребувану серед роботодавців – тобто через глобалізацію та цифрові технології. Особисте консультування з підтримкою на робочому місці стане органічною частиною швидких технологій.

Працевлаштування випускників 2019 року

– Рівненський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
– ТОВ «Виробниче Підприємство «Еталони ХХІ Століття»
– ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»
– Адвокатська контора