Минулої п’ятниці студенти груп СР-11 та СР-21 були спільно залучені до очного практичного заняття. Воно відбулося у Спеціалізованій школі 47 з поглибленим вивченням іноземних мов. Дівчата мали чудову можливість поспілкуватися з соціальним працівником та психологом Анастасією Мігалуш, дізналися більше про соціальну педагогіку, визначення психологічного стану дитини, а також інтелектуально позмагалися з старшокласниками школи.
Такий варіант практичного заняття надав студентам ще більшої мотивації та цікавленності у майбутній професії!
![](https://philosophy.kpi.ua/wp-content/uploads/2022/11/Migalush-385x385.png)
Практичне заняття з Анастасією Мігалуш
Posted on by admin
0