Починаючи з 2022 року адміністрація Благодійної організації «Bethel.regional» спільно з Київською обласною державною адміністрацією здійснює послідовну підтримку Київщини і приділяє велику увагу для налагодження міжрегіонального співробітництва.
З метою розвитку партнерських відносин із федеральними землями Федеративної Республіки Німеччина, завдяки адміністрації Департаменту соціального захисту населення реалізується ряд соціальних проектів в м. Бефіль, Білефельд.

Нещодавно, у період з 7 по 20 липня 2025 року та з 23 липня по 7 серпня 2025 року, Федеральним міністерством освіти, у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді (BMBFSFJ) було ініційовано моніторингові візити української делегації до закладів для евакуйованих українських дітей, зокрема, з інвалідністю, у різних муніципалітетах Німеччини.

З метою обговорення за результатами моніторингового візиту участь з боку української сторони взяв директор департаменту соціального захисту населення Киівськоі облдержадміністрації, доцент кафедри філософії Ігор Мещан.

В ході візиту були розроблені рекомендації для подальшого впровадження спільних механізмів захисту прав дітей з інвалідністю та участі відповідних німецьких органів влади у забезпеченні їх розвитку.
Також, Ігор Вікторович взяв участь в урочистих заходах, де були представлені учасники з інших країн з віддалених резиденцій «Bethel.regional”.

