четвер, 6 грудня 2018 р.

Консультації викладачів кафедри філософії ФСП


КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ
КОНСУЛЬТАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ


 або подивитись нижче:



П.І.Б.
день
тиждень
кабінет
години
1.                   
Анацька Наталія Василівна
понеділок
І
530-7
16:10
2.                   
Архіпова Софія Анатоліївна
середа
ІІ
515-7
16:10
3.                   
Балакірова Світлана Юріївна
середа
І
530-7
11:15
4.                   
Баюжева Анна Олександрівна
вівторок
ІІ
530-7
14:15
5.                   
Богачев Роман Михайлович
п’ятниця
І
530-7
12:20
6.                   
Бубон Тетяна Володимирівна
понеділок
ІІ
530-7
16:10
7.                   
Галушко Михайло Михайлович
вівторок
І
530-7
14:15
8.                   
Гераїмчук Ігор Михайлович
п’ятниця
І
530-7
14:15
9.                   
Девтеров Ілля Володимирович
понеділок
ІІ
530-7
14:15
10.               
Денисенко Наталія Василівна
понеділок
ІІ
530-7
12:20
п’ятниця
І
207-18
16:10
11.               
Дранник Вікторія Анатоліївна
вівторок
І
530-7
12:20
12.               
Зуєв Віталій Миколайович
вівторок
І
530-7
14:15
13.               
Казаков Мстислав Андрійович
вівторок
ІІ
530-7
14:15
14.               
Коваль Олена Аркадіївна
понеділок
І, ІІ
521-7
14:15
15.               
Колотило Мар’яна Олексіївна
понеділок
І
530-7
12:20
16.               
Костроміна Ганна Михайлівна
вівторок
ІІ
530-7
16:10
17.               
Кравченко Ірина Анатоліївна
четвер
І, ІІ
528-7
Діловодство
18:00
Інформаційні технології в СР
18:00
18.               
Куцик Катерина Миколаївна
середа
І
530-7
16:10
19.               
Муратова Ірина Анатоліївна
середа
ІІ
530-7
12:20
20.               
Ніколаєнко Наталія Василівна
вівторок
І
504-7
16:10
21.               
Новіков Борис Володимирович
понеділок
І
517-7
12:20
22.               
Пенюк Вадим Богданович
понеділок
ІІ
530-7
14:15
23.               
Петрова Світлана Олександрівна
понеділок
І
530-7
14:15
24.               
Піхорович Василь Дмитрович
четвер
І, ІІ
534-7
16:10
25.               
Подолянко Леонід Андрійович
вівторок
І
530-7
16:10
26.               
Покулита Ірина Костянтинівна
понеділок
І
530-7
14:15
27.               
Потіщук Ольга Олегівна
вівторок
ІІ
530-7
16:10
28.               
Препотенська Марина Петрівна
середа
І
530-7
14:15
29.               
Процко Світлана Анатоліївна
четвер
І
530-7
16:10
30.               
Рубанець Олександра Михайлівна
середа
ІІ
530-7
14:00
31.               
Руденко Тамара Петрівна
понеділок
ІІ
530-7
14:15
32.               
Свідло Тетяна Миколаївна
вівторок
І
530-7
14:15
33.               
Семенов Володимир Георгійович
п’ятниця
І
530-7
12:20
34.               
Ставрояні Сергій Сергійович
середа
ІІ
530-7
14:00
35.               
Столярчук Ольга Святославівна
середа
І
43-14
16:10
36.               
Сторіжко Людмила Василівна
вівторок
ІІ
530-7
14:15
37.               
Стребкова Юлія Віталіївна
середа
І, ІІ
526-7
16:30
38.               
Тесленко Валентин Викторович
п’ятниця
ІІ
530-7
12:20
39.               
Тоічкіна Світлана Андріївна
понеділок
І
530-7
10:25
40.               
Федорова Ірина Ігорівна
вівторок
І
530-7
14:15
41.               
Франко Наталія Олександрівна
середа
ІІ
530-7
14:00
42.               
Черкасов Сергій Михайлович
середа
І
520-19
14:15
43.               
Шаповалова Олена Анатоліївна
середа
І
530-7
14:15
44.               
Щириця Тетяна Володимирівна
вівторок
ІІ
530-7
14:15





Немає коментарів:

Дописати коментар