вівторок, 31 липня 2012 р.

Набір в магістратуру


Оголошується набір в заочну магістратуру за спеціальністю "Адміністративний менеджмент" 14-06-2012 Факультет соціології і права оголошує набір в заочну магістратуру за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» (8.18010018) на базі диплому спеціаліста, магістра, бакалавра (за умов продовження навчання за першою спеціальністю) з будь-якої спеціальності.

 Спеціальність «Адміністративний менеджмент» охоплює такі основні напрями діяльності:
• організація та управління структурними підрозділами органів державного та муніципального управління;
• антикризове управління;
• управління регіональним розвитком;
 • управління соціально-психологічними відносинами в колективі;
• управління зв`язками з громадськістю.

Вартість року навчання — 9 500 грн. По закінченню слухачі отримують диплом магістра державного зразка. Документи приймаються до 30.09.2012.

 Детальна інформація за тел.: (044) 406−84−62, (044) 454−92−84

 Магістр адміністративного менеджменту — фахівець з управління та інженірінгу адміністративних структур та процесів. Наші випускники мають ґрунтовні базові знання та професійні навички ефективного управління в соціальних системах всіх рівнів. Магістри адміністративного менеджменту підготовлені до науково-аналітичної, консультативно-методичної діяльності на засадах системності, креативності та інноваційності.

 Випускники мають досвід розробки та впровадження соціальних проектів, розробки унікальних та стандартних соціальних технологій, підбору персоналу, участі у підготовці та проведенні міжнародних науково-практичних конференцій, участі у міжнародних науково-практичних конференціях з управління та днях науки, участі у ярмарках проектів. Засвоєнню методів соціальної інженерії сприяють курси: статистика, методи та технології соціологічних досліджень, математичні методи моделювання та прогнозування, управління проектами, управління соціокультурною сферою, зв’язків з громадськістю, соціальні технологій в адміністративному менеджменті, креативні технології, тощо.

Студенти спеціальності адміністративний менеджмент в процесі навчання та проходження практики проводять різноманітні соціологічні дослідження, розробляють власні соціальні проекти та технології. Це сприяє формуванню у них навичок поєднання теорії та практики, а також навичок використання в повсякденній діяльності таких соціальних технологій, як технології нарощування інтелекту, освітні технології, технології саморозвитку особистості, технології самоменеджменту та ін.

Немає коментарів:

Дописати коментар